Serviso paslaugos krovininiams automobiliams, priekaboms bei puspriekabėms

UAB „UNISPEKTRAS“ autoserviso komanda remontuoja ir techniškai prižiūri įvairių dydžių, markių bei paskirties sunkvežimius ir specialios paskirties transportą, bei lenvojo transportą. Servisas aprūpintas visa būtina įranga, reikalinga sunkvežimių remontui bei diagnostikai atlikti. Visa tai padės jums sutaupyti brangaus laiko ir jėgų, o lanksti kainų politika ženkliai sumažins remonto išlaidas.

Patikėję savo valdomo krovininio transporto remonto rūpesčius kvalifikuotiems UAB „UNISPEKTRAS“ meistrams, klientai visą savo dėmesį gali skirti svarbesniems verslo reikalams. Sunkvežimių ir lenkvojo serviso paslaugų kokybei užtikrinti naudojamos naujausios technologijos, o meistrai dalyvauja įvairiuose kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Todėl mes galime pasiūlyti itin lanksčius remonto bei techninės priežiūros sprendimus.

Remontuojame įvairios keliamosios galios komercinės ir pramoninės paskirties transporto priemones. UAB „UNISPEKTRAS“ automechanikos specialistai sukaupę didelę patirtį įvairių markių sunkvežimių ir lengvojo transporto remonte. Mūsų komanda susipažinusi su įvairių sunkvežimių ir lenvogjų transporto markių technologiniais aspektais, naudoja tinkamą programinę įrangą bei aiškiai paruoštas darbų vykdymo sistemas ir principus, padedančius itin greitai identifikuoti gedimų problemas ir operatyviai atlikti remontą. Nesvarbu, koks gedimas bus nustatytas, kvalifikuota mūsų komanda pasiūlys kokybiškiausią ir jūsų individualiai situacijai geriausiai tinkantį sprendimą.

Šiuos privalumus jau spėjo įvertinti ir mūsų klientai. Komandos patirtis, darnus bendradarbiavimas ir moderni įranga suteikia mums galimybę remontuoti visų markių krovininius automobilius, priekabas, puspriekabes, bei lengvojo transporto priemonės.

Visiems savo atliktiems darbams suteikiame garantiją!

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.