Didmeninė ir mažmeninė prekyba

UAB „UNISPEKTRAS“ užsiima tiek didmenine, tiek mažmenine prekyba Europos bei NVS šalių rinkoje.

Viena pagrindinių UAB „UNISPEKTRAS“ veiklų – didmeninė prekyba įvairiomis cheminėmis medžiagomis, naudojamomis daugelyje pramonės šakų. Taip pat prekiaujame įvairia specialia technika bei įranga. Savo klientams galime pasiūlyti palankias prekių tiekimo sąlygas bei suteikti pardavimo nuolaidas. Prekes pristatome pirkėjams Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Kuo mes prekiaujame?

  • Daugeliu rūšių parafino bei vaškų žaliavomis;
  • Įvairiomis naftos alyvomis;
  • Chemijos pramonės medžiagomis;
  • Geležinkelių spec. technika;
  • Pramonės gamybos įranga;
  • Bei kita.

UAB „UNISPEKTRAS“ bendradarbiauja su daugeliu NVS bei Europos valstybių gamyklų, tad stengdamiesi patenkinti klientų poreikius, nuolat didiname tiekiamų prekių asortimentą.

Mūsų siūlomas palmių, sojos bei kitų vaškų asortimentas apima įvairius mišinius, kurie naudojami ir žvakių indeliuose gamyboje. Visi vaškai sukurti siekiant patenkinti skirtingų rūšių žvakių gaminimo reikalavimus.

Bendrovė yra kelių didžiausių Europos specializuotos technikos gamintojų atstovė. Tad turime didelę patirtį realizuojant specializuotą techniką ir mechanizmus geležinkelio statybai, tolimesnei jo priežiūrai bei su juo susijusiai infrastruktūrai.

Susisiekite su mumis ir mes, atsižvelgdami į jūsų poreikius, pasiūlysime jums pačius moderniausius ir kokybiškiausius reikalingos specializuotos technikos variantus.