Dalinių krovinių gabenimas su UAB „UNISPEKTRAS“ išvaduos Jus nuo papildomų rūpesčių

Dalinis krovinys, paprastai yra krovinys, kurio transportavimui nereikia užimti visos gabenimo erdvės. Tokiu atveju vienu automobiliu galima pervežti kelis skirtingų klientų krovinius. Įprasta tvarka daliniai kroviniai sukomplektuojami tiesiogiai keliose skirtingose vietose, o gavėjams pristatomi nesustojant papildomai perkrauti.

Dėl šių priežasčių, dalinius krovinius norinčios gabenti įmonės ieško patikimo logistikos partnerio, kuris, vertindamas abipusį bendradarbiavimą, būtų visada pasiruošęs laiku paimti krovinius ir saugiai juos pristatytų nurodytam adresatui.

UAB „UNISPEKTRAS“ nuolat renka smulkius ir didesnius dalinius krovinius visoje Europoje ir nuosavais sunkvežimiais perveža vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Mūsų įmonės krovinių pervežimo maršrutai driekiasi per Baltijos valstybes, NVS šalis. Patikimi ir patyrę specialistai pasirūpina, kad Jūsų mums patikėti daliniai kroviniai būtų laiku ir saugiai nugabenti iki pat užsakovo durų. Mes nesame burtininkai, tiesiog profesionali UAB „UNISPEKTRAS“ komanda dirba tai, ką moka geriausiai – pasirūpinti, kad mūsų klientų kroviniai laiku ir saugiai pasiektų galutinį maršruto tašką.

Dalinių krovinių pervežimas – mūsų pranašumai

UAB „UNISPEKTRAS“ savo klientams padeda pasinaudoti visais dalinių krovinių pervežimo privalumais, tokiu būdu sumažinant prekių gabenimo kaštus.

Glaudžiai bendradarbiaujant su patikimais Lietuvos ir užsienio šalių partneriais, mums pavyksta išlaikyti lanksčią ir skaidrią kainų politiką, kartu palaikant aukštą aptarnavimo lygį visose detalėse.

Krovinio transportavimui reikalingi dokumentai

Krovinio transportavimas prasideda nuo dokumentų ir siekiant užtikrinti sėkmingą jo kelionę nuo siuntėjo iki gavėjo, būtina užpildyti šiuos dokumentus:

  • tarptautinių krovinių gabenimą;
  • dalinių krovinių pervežimą;
  • krovinių transportavimą jūra;
  • krovinių gabenimą oro transportu;
  • sandėliavimo paslaugas.

UAB „UNISPEKTRAS“ klientai žino, jog mums rūpi visos logistikos funkcijos nuo A iki Ž, todėl patikėtą darbą atliekame nuo pradžios iki pabaigos. Individualiai pritaikome Jūsų verslui naudingiausius ir optimaliai finansiškai įkainotus sprendimus.

Išnagrinėsime Jūsų poreikius ir pritaikysime efektyvius logistikos metodus. Todėl iškilus bet kokiems klausimams drąsiai su mumis susisiekite.

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.