Transporto ir ekspedijavimo paslaugos saugiam jūsų krovinių gabenimui

UAB „UNISPEKTRAS“ profesionali transporto ir ekspedicinė įmonė, savo klientams paslaugas teikianti Lietuvoje, Europos Sąjungoje bei NVS šalyse (Kazachstane, Uzbekistane).

Klientų patogumui vykdome visų rūšių krovinių, tarp jų ir dalinių krovinių pervežimus. Atsiradus poreikiui, savo nuosavu transportu, organizuojame distribuciją iš mums priklausiančių logistikos sandėlių. Patikimi ir laiko patikrinti darbuotojai sutvarkys visus muitinės formalumus ir saugiai nugabens jūsų krovinį „nuo durų iki durų“.

Savo klientams siūlome:

  • Sandėliavimo paslaugas, kurias apima prekių rūšiavimas, pakavimas bei kitos, su prekių saugojimu susijusios, paslaugos;
  • Krovinių pervežimą Lietuvoje ir už jos ribų;
  • Ekspedijavimo paslaugas – automobiliais, geležinkelių transportu ir kt.;
  • Muitinės tarpininko paslaugas.

UAB „UNISPEKTRAS“ patyrusi komanda gabena ir ekspedijuoja krovinius visos Europos mastu bei NVS valstybėse. Siekdami, kad mūsų klientai gautų visapusį aptarnavimą, teikiame ne tik transportavimo, bet ir krovinių perkrovimo bei sandėliavimo paslaugas. Pagal jūsų poreikį, vykdome krovos darbus su specializuota technika mūsų sandėliuose.

Taip pat, mūsų sukaupta ilgametė patirtis, vykdant klientų krovinių pervežimus, padėjo suvokti, jog muitinėse taikomos procedūros labai dažnai būna sudėtingos ir varginančios. Todėl, nenorėdami atimti brangaus savo klientų laiko ar sukelti jiems papildomų rūpesčių, teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas. Mūsų patyrę specialistai paruoš visus reikalingus dokumentus, atstovaus jums, padės gauti leidimus, sertifikatus, visas reikalingas pažymas ir pasirūpins muitinėse atliekamų procedūrų kontrole.

Mes gerbiame savo klientus – jų mums patikėtą krovinį, laiką bei pinigus. Tad mūsų pagrindinis tikslas – rasti klientui priimtiniausią laiko, kainos bei kokybės santykį.

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.