Sandėliavimo paslaugos – tai su krovinių saugojimu ir valdymu susiję veiksmai, kurie apima:

Sandėliavimo paslaugos yra labai svarbi tiekimo grandinės dalis, be kurios savo veiklos nepavyktų įgyvendinti daugeliui verslo įmonių. Taip yra todėl, kad didėjant prekybos bei transportavimo mastams, atsiranda vis didesnis sandėliavimo paslaugų poreikis, o kartu su juo kyla ir šioms paslaugoms keliami reikalavimai.

Sandėliavimo paslaugos – tai su krovinių saugojimu ir valdymu susiję veiksmai, kurie apima:

  • krovinių pakrovimo ir iškrovimo darbus;
  • prekių sandėliavimą;
  • prekių apdorojimą (priėmimą, išdavimą, dokumentų parengimą, rūšiavimą, komplektavimą, etikečių pridėjimą ir kt.).

Atsižvelgiant į kliento poreikius, UAB „UNISPEKTRAS“ savo klientams siūlo ne tik krovinių sandėliavimui tinkamą plotą, bet ir nuolatinį bei efektyvų bendradarbiavimą.

Sandėliavimo paslaugos

UAB „UNISPEKTRAS“ sandėliuose prekės sandėliuojamos kliento poreikius atitinkančiomis sąlygomis – šildymo ir ventiliavimo sistema, atitinkamas temperatūros ir drėgmės lygis ir t.t. Taip pat sandėliuose nuolat prižiūrima tvarka, laikomasi visų švaros ir saugumo reikalavimų, o teritorija stebima vaizdo kameromis.

UAB „UNISPEKTRAS“ orientuojasi tik į aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, o maksimaliai patenkinti kliento lūkesčius padeda sukaupta patirtis ir suburta profesionali komanda. Esame pasirengę užtikrinti savo klientų krovinių saugumą visą sandėliavimo laikotarpį. Pažadame pasirūpinti, kad saugomos prekės būtų tinkamai parengtos pergabenimui, sutvarkyti reikiami dokumentai bei kiti svarbūs formalumai.