Kada reikalingos muitinės tarpininkavimo paslaugos?

Pasaulio valstybėse veikiančios muitinės apibrėžia ir reglamentuoja visų muitinės nuostatų vykdymą valstybės mastu, todėl visi muitinės procesai yra registruojami ir griežtai prižiūrimi. Jiems reikalingi atitinkami dokumentai, įvairūs matavimai bei patikros, kurios nustato ar kroviniai atitinka muitinės normas. Atsižvelgiant į šiuos rodiklius, kroviniams nustatomi mokesčiai bei įvairios rinkliavos. Nuolat besikeičiantys muitinės formalumai dažnai tampa tikru galvos skausmu ne tik krovinių pervežimo rinkos naujokams, bet ir patyrusiems specialistams. Net pati menkiausia procedūrinė klaida ar muitinės dokumentuose palikta tuščia vieta, gali kainuoti ne tik papildomo laiko, bet ir nuostolingą krovinio pervežimą. 

UAB „UNISPEKTRAS“ savo klientams gali pasiūlyti šias muitinės tarpininkavimo paslaugas:

  • krovinio paruošimas ir sandėliavimas;
  • dokumentų ruošimas;
  • atstovavimas klientu muitinėje;
  • muitinės procedūrų įforminimas;
  • išsamios muitinės tarpininkavimo konsultacijos ir problemų sprendimas.

UAB „UNISPEKTRAS“ muitinės tarpininkai padės išvengti visų išmuitinimo procedūroje kylančių iššūkių. Jiems padedant šie procesai vyks sklandžiau ir paprasčiau.

UAB „UNISPEKTRAS“ vertina savo klientų brangų laiką ir supranta, kaip svarbu, kad muitinės procedūros nekeltų jokių papildomų rūpesčių. Tačiau muitinės formalumai nuolat keičiasi, o juos tvarkant reikia patirties ir atitinkamų žinių.

Atsižvelgiant į muitinės formalumus, įstatymus bei su šiomis procedūromis susijusius reglamentus ir reikalavimus, UAB „UNISPEKTRAS“ ilgametė darbo patirtis, puikus savo veiklos išmanymas ir išskirtinis dėmesys kliento poreikiams leidžia užtikrinti, kad visos muitinės tarpininkavimo paslaugos atliekamos greitai, profesionaliai ir tinkamai.

muitines-tarpininkavimo-paslaugos2