Sandėliavimas muitinės sandėliuose

Sandėliavimo paslaugos – tai viena iš UAB „UNISPEKTRAS“ veiklos sričių. Savo klientams galime pasiūlyti krovinių sandėliavimą atviruosiuose muitinės sandėliuose.

Muitinės sandėlių privalumai

  • Muitinės sandėliuose prekės saugomos neribotą laiką. Tai labai patogu tokiais atvejais, kai atliekant prekių importą, dar nėra tiksliai žinomas jų pirkėjas ar pirkėjai.
  • Importuojant didelę siuntą, galima skaidyti dalimis.
  • Prekių saugojimo metu nereikia mokėti muitų bei kitų mokesčių. Mokesčiai sumokami tik tada, kai prekės parduodamos ir pradedamos eksploatuoti.

Paskirtis

Muitinis sandėliavimas yra viena iš specialiųjų muitinės procedūrų, o muitinės sandėliai – tai teritorija ar sandėliai, kurie atitinka Muitinės departamento prie LR Finansų ministerijos reglamentus. Jie pripažinti tinkamais saugoti muitinės priežiūroje esančias prekes. Muitinės sandėlio savininkas turi atitinkamą leidimą, kuriame nurodyta sandėlio vieta ir galimų saugoti prekių sąrašas.

Atviruose muitinės sandėliuose galima saugoti ne Europos Sąjungoje pagamintas prekes, neapmokestinant jų importo muitais bei mokesčiais ir netaikant joms ekonominių draudimų bei  apribojimų. Šias prekes muitinės sandėlyje leidžiama saugoti visiems Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos ir užsienio fiziniams, juridiniams asmenims ir organizacijoms.

UAB „UNISPEKTRAS“ savo klientams siūlo patogų ir saugų prekių sandėliavimą muitinės sandėliuose. Kvalifikuotas personalas padeda suderinti ir muitinės formalumus ir sandėliuoti čia realizuojamas prekes, todėl viskuo pasirūpiname nuo A iki Ž.

Galime saugoti ir sandėliuoti daugybę rūšių bei kategorijų prekių, todėl savo klientams padedame rasti geriausius sprendimus.

Paslaugų kainos derinamos individualiai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums pasiūlymą.

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.